Dragi gimnazijalci, sretan povratak u školske klupe!

Dragi gimnazijalci! S radošću vas pozdravljamo i želimo vam sretan povratak u školske klupe! Neka vam ova školska godina bude ispunjena akademskim uspjesima i divnim trenucima zajedništva, prijateljstva i ličnog rasta. Učite s ljubavlju, istražujte s radoznalošću i gradite svoje buduće staze znanja sa samopouzdanjem.

Nova školska godina donosi nove prilike za rast, kako akademski tako i lični. Želimo vas potaknuti da razvijete empatiju prema drugima, da budete svjetlo podrške i razumijevanja u svojoj okolini. Učite, ne samo iz redaka napisanih u udžbenicima, već i iz dubokog međusobnog poštovanja. Neka vaše znanje bude most koji spaja ljude, a vaša dobra djela neka budu inspiracija drugima. Sretna vam nova školska godina!

S ljubavlju, vaša Treća gimnazija

Najnoviji članci

Kategorije