Deda Mraze, Deda Mraze, ne skreći sa staze!

“Deda Mraze, Deda Mraze, ne skreći sa staze!”, rečenica je, koja je obilježila kraj ove kalendarske godine u našoj školi, dok su hodnicima odjekivali veseli dječiji glasovi. Naš vrijedni IV-4 je i ove godine priredio predstavu za djecu naših uposlenika, te je tom prilikom obilježeno uručivanje, svima najdražih, novogodišnjih paketića. Prepali smo se da djeca neće dobiti svoje paketiće, jer je našeg Deda Mraza zaledio zli čarobnjak i ukrao mu poklone, ali, srećom, tu su patuljci da riješe problem! Deda Mraz je odleđen, a zli čarobnjak uhvaćen sa svojim lovom, tako da je na kraju svaki paketić završio na tačnoj adresi.
Programi kao ovaj, gdje su smijeh, veselje, muzika i igra sastavni dio, postali su tradicija u našoj Trećoj i nadamo se da će se ova tradicija njegovati još dugi niz godina, te da će i nadolazeće generacije imati priliku spriječiti zlog čarobnjaka da čini zlodjela i donositi osmijeh na lica naših najmlađih.

Zerina Pandža, IV4

Najnoviji članci

Kategorije