Dan otvorenih vrata Treće gimnazije

S velikim zadovoljstvom vas pozivamo na Dan otvorenih vrata Treće gimnazije Sarajevo, koji će se održati 4. 5. 2023. godine, s početkom u 14.00 sati.
Ovaj događaj predstavlja sjajnu priliku da se upoznate s našom školom, njenim programima i aktivnostima te da se družite s učenicima, profesorima i bivšim gimnazijalcima.
Tokom Dana otvorenih vrata bit će organizirana promocija škole, prijem budućih prvačića, te susret generacija.
Osim toga, bit će održan humanitarni bazar “Naših ruku djela”, na kojem će se prodavati slatka i slana jela i učeničke rukotvorine.
Također, bit će organizirani sportski, zabavni i kulturno-umjetnički sadržaji, poput drame, plesa i pjesme.
Sva prikupljena sredstva bit će namijenjena za finansiranje ekskurzije za učenike slabijeg imovinskog stanja.

Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju. ❤️