Članovi Poduzetničkog kluba posjetili S.T.A.R. fest

Dana 15.11. članovi Poduzetničkog kluba naše škole, u pratnji profesorice Alme Kalić, posjetili su S.T.A.R. fest, najveći događaj za razvoj karijere. Na festivalu su imali priliku sudjelovati u edukativnim radionicama i saslušati predavanje agencije Experience BiH o “Work and Travel” programu, pružajući im mogućnost putovanja i vrhunske zarade tokom ljetne razmjene u Americi.Također, učenici su mogli posjetiti preko 60 izlagača na festivalu te se raspitati o raznim stipendijama, volonterskim pozicijama, praksama i biznis kontaktima.Ova vrsta edukacije, posebno za članove Poduzetničkog kluba, pruža neformalno obrazovanje koje će im zasigurno koristiti u budućnosti. Uz ostale edukacije, članovi kluba će imati priliku pokazati stečeno znanje na završnom takmičenju “Akademije za mlade poduzetnike” koje će se održati u maju 2024.godine u prostorijama SSST Univerziteta. Želimo im puno sreće i uspjeha u daljnjem radu.

Tekst: Ena Karić, III-2

Fotografije: Faris Čaklovica, IV-4

Najnoviji članci

Kategorije