Bravo Treća, bravo!

I ove godine su učenici i uposlenici naše škole sudjelovali u akciji prikupljanja paketića za djecu koja su smještena u hraniteljskim porodicama.

Još jednom smo pokazali našu humanost i kako udruženim snagama možemo učiniti mnogo za one kojima je to najviše potrebno.

U akciji je skupljeno oko 190 paketića, a učestvovalo je oko 380 učenika i uposlenika naše škole. Odjeljenja koja su učestvovala su

I1, I2, I3, I4, I5, I6, II1, II3, II4, II5, II6, III2, III3, III4, III5, III6, IV3, IV4 i IV5.

Akciju su organizovali učenici III2 sa razrednicom Selmom Mešić. Ovim povodom je našu školu posjetio direktor Centra za socijalni rad, gospodin Mahir Delić sa saradnicima i uručio nam zahvalnicu. Dogovorili smo se da će ova akcija postati tradicija u našoj školi.