BADMINTON U TREĆOJ GIMNAZIJI

U petak, 20.9.2019 prof. Zinaida Fejzić je održala ogledni čas sa učenicim IV-2 odjeljenja uvodeći Badminton kao novi sport u Nastavni plan i program Treće gimnazije.
Uz pomoć  Sarajevo Badminton kluba Treća gimnazija je dobila iscrtavanje terena i osnovne rekvizite. Profesorica je kroz svoj čas učenicima približila osnovne elemente badmintona i pravila igre. Čas je bio odličan i inovativan, uz vodstvo profesorice učenici i svi prisutni su uzival u pripremljenim vježbama. Pored toga što je cilj časa bio učenje novih kretnih struktura i pravila, veoma bitan zadatak je stvaranje pozitivne radne atmosfere i okruženja, povjerenja i odgovornosti. Čas i profesorica ocjenjeni su najvećom ocjenom, naročito se ističe.