„Alisa u zemlji čuda“ – novogodišnja zabava za djecu

„Alisa u zemlji čuda“ –  novogodišnjazabava za djecu uposlenika

I ove godine II1 je je bio zadužen (Divnog li zaduženja!) da zabavi djecuuposlenika  naše škole i da im omogući dapoklone dobiju baš iz ruku Djeda Mraza.

Alisa, tj. Azra Bašić, izgubila se u nekom čudnom svijetu gdje nepomičnistanovnici te zemlje oživljavaju na njen dodir. Kada je to shvatila, zabava jemogla početi! Tu je upoznala klovna, pjevačicu, tri mušketira, rolerku,muzičara, plesačice, manekenku, itd. Svi su pokazali šta znaju, ali kada jeAlisa izgubila moć da ih ponovo „zamrzne“, u pomoć je došao – ko drugi negoDjed Mraz,  ujedinivši ih sve u želji dadjeca konačno dobiju zaslužene paketiće.

Poznato je da su djeca najzahtjevnija publika i da ih nije lahkozabaviti. Ovaj put svima je bilo zabavno – i publici i realizatorima programa,a, također, i autorici ovih redova koja je izuzetno sretna što vodi razred čijesu najvažnije osobine odgovornost i kreativnost!