Trainigstag

Dana 20.11.2017. za učenike četvrtih razreda Treće i Četvrte gimnazije DSD područja održan je Trainigstag. Riječ je o jednoj vrsti pripreme za DSD ispit koji ih ubrzo očekuje. Domaćini ovog događaja su bili učenici Treće gimnazije na čelu sa profesoricom Emirom Hadžimuratović, a gospodin Tomas Poland je bio zadužen za objašnjavanje pismenog dijela ispita. Nakon toga profesorica Emira je pripremila određene vježbe za sve učenike i pomogla im da shvate poentu cjelokupnog predavanja. Zahvaljujemo se na pruženoj podršci i saradnji gospodinu Poland, profesorici Murisi Polimac i učenicima Četvrte gimnazije na dolasku i korektnoj saradnji i naravno profesorici Hadžimuratović na odličnoj organizaciji i pripremljenosti.

Mirha Dostović IV7