Humanitarni koncert u Trećoj gimnaziji

U utorak, 12.3.2019. godine, školski amfiteatar je bio ispunjen pjesmama i plesom naših učenika. Naše učenica I3 odjeljenja (Adna Ljuštak i Hana Smajić) i školski bend (Kontrapunkt), održali su humanitarni koncert, koji je također bio i dobra prilika da se učenici uz muziku i ples odmore od školskih obaveza. Članovi benda: Bakir Mečkić, Faruk Terzić, Edin Bajrić, Irman Muratović i Tarik Gondžo su na najbolji način i uz divno raspoloženje održali koncert, te uljepšali večer našim učenicima. Cijena ulaza je bila 2KM, a skupljeni novac je doniran Narodnoj kuhinji.

Zahvaljujemo se našim dragim i vrijednim učenicima, koje su organizirale koncert i također se zahvaljujemo članovima benda, koji nas uvijek pozitivno iznenade.

Zerina Omerbašić III1

Foto: Nađa Osmanagić II1