Učešće naših učenika u projektu povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja u svrhu društveno korisnog učenja

Grupa učenika iz I1 razreda (Bojadžija Selma, Sadiković Ejla, Jones Benjamin, Bjedić Nejra, Halilović Lamija, Hadžiselomović Adna, Grabovica Adela, Šehović Selma, Hadžigrahić Azra, Salispahić Tajra Iman, Mahmutović Nejla, Vicković Katarina, Hasković Ema, Ivona Mirić i Azra Halimanović) su 10. oktobra uz pratnju svoje supervizorice, profesorice Ivane Šokčević, uspješno realizirali tri sata svog društveno korisnog učenja. Naime, učenici su kako u svoje ime tako i u ime Treće gimnazije koja uvijek rado pomaže i podržava projekte za edukaciju, pomoć i napredak mladima u obrazovanju i sticanju novog znanja i vještina, podržali projekat održan u hotelu Hills i hotelu Hoolywood povodom Svjetskog dana mentalnog zdravlja. Naši učenici su sa velikim zadovoljstvom pomogli organizatorima ovog projekta i tako dobili zahvalnicu i potvrdu o volontiranju tri sata.

Nudžejma Hubanić, I1