PRVA RADIONICA FOTOGRAFIJE

Osluškujući potrebe i interesovanja naših učenika kako bi na što kvalitetniji način proveli svoje slobodno vrijeme sa smislom, naučili nešto novo i korisno, profitirali od naučenog znanja, na prijedlog socijalne radnice, a uz svesrdnu pomoć Uprave škole, organizovana je Prva besplatna edukativna radionica fotografije.

Gost predavač je bio iskusni fotograf Benis Arapović, koji ih je, na prvoj radionici upoznao sa zanimanjem fotografa, osnovama fotografije, internet prodajom, tržištem, potrebama tržišta i ostalim novinama.

Vladalo je veliko interesovanje učenika, pa je na radionici prisustvovalo čak trideset i dvoje. Za naredni period planirana je još jedna edukativna radionica na kojoj će učenici imati priliku primjeniti stečeno znanje sa prvog predavanja.

foto1foto2foto4Amela Muftić – Arapović, socijalna radnica