Projekat “EEB II” – završna ceremonija

Projekat “Energija, ekologija, budućnost II” je završen na najbolji mogući način. U novogodišnjem duhu Importanne centra u Sarajevu, predstavljene su škole-učesnice ovog projekta. Pored naše Treće gimnazije, tu su se našle i Srednja škola za okoliš i drvni dizajn, Elektrotehnička škola za energetiku, Srednja ekonomska škola i Željeznički školski centar. Svečanosti je prisustvovao i poznati novinar i voditelj, bivši učenik naše škole, Edis Deljković.

Ovom prilikom želimo čestitati našim učenicima Sevleti Halilović, Muameru Terzi, Naidi Šuta i Maidi Mujkić iz IV6, Arminu Elezoviću, Imni Šipka i Medini Ploskić iz II6, te Tvrtku-Jasinu Dželiloviću, Lejli Fulurija i Iman Bostandžić iz II4 razreda, kao i njihovoj profesorici Biologije Almi Gibović na još jednom kvalitetno realiziranom projektu koji je među učenicima i uposlenicima Treće gimnazije probudio poseban ekološki duh.