PREDSTAVALJANJE CEO KONFERENCIJE U NAŠOJ ŠKOLI

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu već šestu godinu zaredom organizuje najveći regionalni događaj za mlade pod nazivom CEO konferencija 2019: The Power of Choice.

CEO konferencija će se ove godine održati 13. aprila te predstavlja unikatnu, neformalnu edukaciju karijernog usmjeravanja mladih i podizanje njihove svijesti o važnosti korelacije vremena kao nepovratnog resursa i obrazovanja te unapređenja i razvoja znanja i vještina kako bi mladi ostvarili svoj puni potencijal.

Naša škola ima dugogodišnju saradnju sa Ekonomskim fakultetom, te su prethodnih godina naši učenici aktivno učestvovali u realizaciji CEO konferencije. Tim povodom su prostorije naše škole posjetili predstavnici CEO konferencije i održali zanimljivo predavanje učenicima maturantima o njenom značaju i planovima za ovu godinu.