Predavanje za roditelje učenika Treće gimnazije

U okviru programa prevencije maloljetničke delinkvencije i nepoželjnih oblika ponašanja učenika u Trećoj gimnaziji  za školsku 2018/19. godinu, u saradnji s Vijećem roditelja, organizovano je i uspješno realizovano predavanje za roditelje na temu „FAKTORI RIZIKA ZA NASTANAK OVISNOSTI I ULOGA PORODICE U PREVNECIJI“.

Predavanje su odžale predstavnice JU Terapijska zajednica Kampus Selma Šehić i Sanela Pekić, s kojima naša škola sarađuje na projektima prevencije i rizika od ovisnosti i ovisničkih ponašanja kod učenika.

Predavanje za roditelje IV razreda održano je 14. 11. 2018. s početkom u 17.00 sati, a za roditelje I, II i III razreda 16. 4. 2019. s početkom u 18.00 sati.

Zahvaljujemo se roditeljima na velikom odzivu i aktivnom učešću u diskusiji nakon predavanja.