Noć vještica u Trećoj gimnaziji

Popularno veče nazvano ,,Noć vještica’’ i ove godine u našoj školi su obilježili učenici DSD područja. Na samom početku  publiku su pozdravile i najavile program Hanna Troglauer i Mirha Dostović, učenice četvrtih razreda. Nakon toga gosti su imali priliku pogledati skeč na temu Noć vještica ( autorica Eme Živadinović i Lejle Gegić) i reviju kostima. U međuvremenu dok su profesorice i naša gošća iz Njemačke Lisa Cerni odlučivale koji je kostim najbolji, učenici su uživali u slatkišima i dobroj muzici. Poslije proglašenja najboljih kostima i dodjele nagrada svi su zabavili i proširili svoj vokabular Njemačkog jezika uz grupne igre. Ove godine u publici su sjedili učenici iz Norveške koji su gosti u našoj gimnaziji u pratnji profesorice Edine Lokvančić.Zahvaljujemo se učenicima I6,II6,III6,IV1 i IV7 te njihovim profesoricama Emiri Hadžimuratović, Džemilamni Džananović i Saneli Omeragić.

Mirha Dostović, IV7

Foto: Dina Kurtalić, II6 i Ajla Karović, IV7