HARUN KUNOVAC PREDSTAVLJA NAŠU DRŽAVU NA EYOF-U

Harun Kunovac, učenik III razreda, predstavljat će našu državu, te ujedno i našu školu na EYOF-u.
Harun je član Juniorske reprezentacije u alpskom skijanju, te je trenutno najbolje plasirani u svojoj ekipi, sa odličnim rezultatima i izvrsnim plasmanima na takmičenjima, u i van Bosne i Hercegovine. Državni je prvak u slalomu i ima odlične šanse na takmičenju koje će ubrzo stići na naše olimpijske planine.

“Za mene lično domaćinstvo ne predstavlja pritisak, naprotiv, jako mi je drago sto imam priliku nastupati pred svojom publikom, među kojom će biti moji prijatelji i porodica” – ističe Kunovac.
Svi mu želimo puno sreće i uspjeha u takmičenju, a najveći navijač među nama je Harunov kolega iz ekipe, Matej Marinćić, koji mu je zaželio što bolji plasman.