Dramska sekcija naše škole u Centru za zdravo starenje Novo Sarajevo

Članice Dramske sekcije naše škole su sa profesoricom Amilom Huseinbašić u ponedjeljak, 17. decembra posjetile Centar za zdravo starenje Novo Sarajevo. Djevojke su za članove Centra izvele nekoliko skečeva koje su prethodno testirali na sceni amfiteatra Treće gimnazije predstavom “Kol’ko smijeha, tol’ko muzike”. Posjetu je omogućila naša pedagogica Hasija Dedović, koja je publici predstavila učenice i profesoricu. Djevojke su bile posebno zadovoljne i sretne što su svojom glumom uspjele nasmijati članove Centra i uljepšati njihovo jutro.

Repriza predstave “Kol’ko smijeha, tol’ko muzike” tražena još od premijere 28. novembra, tako da je ista održana u četvrtak 20. decembra u amfiteatru Treće gimnazije. Dramska sekcija i Kontrapunkt su još jednom oduševili publiku u amfiteatru.

Hvala svima koji su omogućili ove projekte Dramske sekcije, a članicama čestitamo na uspjehu i želimo mnogo sreće u pripremi za naredne projekte.

Ema Selimović, II5