Dodijeljene nagrade za najbolje plasirane učenike iz engleskog jezika u Kantonu Sarajevo

U amfiteatru naše škole dodjeljene su nagrade najuspješnijim učenicima na Kantonalnom takmičenju iz engleskog jezika za osnovne i srednje škole. Ovoj svečanosti prisustvovali su brojni profesori i učenici, a posebno nas je obradovalo prisustvo gospođe Vere Bičakčić, savjetnice za engleskijezik i naše drage i  cijenjene direktorice Senade Salihović koja je ujedno i uručila nagrde učenicima srednjih škola.

Ova mala svečanost, koju je osmislila i upriličila gospođa Sabina Piknjač – koordinator za engleski jezik,  imala je za cilj da ukaže na to koliko cijenimo uspjeh uspjeh naših učenika i koliko smo svi ponosni na znanje koje imaju.

Kao što je već poznato, naša učenica, Nora Markanović, koja je na školskom takmičenju bila ubjedljivo najbolja, predstavljala je našu školu na Kantonalnom takmičenju i osvojila drugo mjesto, na što smo izuzetno ponosni.

Čestitamo!!!!!!

Vlasta Bogdanović, prof.