Dobrodošlica za naše učenike

Članovi Vijeća roditelja već tradicionalno pred početak svakog polugodišta posjete školu, sa Upravom škole obiđu školske prostorije i uvjere se u uvjete u kojima uče i rade učenici sa profesorima Treće gimnazije. Ovaj put su školu obišle g-đa Snježana Brkić, predsjednica Vijeća roditelja i g-đa Ivana Šanje, sekretar. Prilikom posjete g-đa Brkić je izrazila svoje zadovoljstvo onim što je urađeno: ” Škola izgleda zaista divno – sa novim prozorima prosto sija (primijetila sam novi natpis, vitrinu za pehare, videonadzor…), a na sve strane zaposleni vrijedno rade da sve to bude gotovo kad zvono zazvoni. Veliki dio je već potpuno očišćen i namješten, bilo nam je žao što ulazimo u učionice da ne isprljamo. Naprosto svi su uložili svoj maksimum da učenicima bude lijepo i ugodno boraviti u školi. Nadam se da će naša djeca kao i do sada čuvati školsku imovinu i biti ponosna na svoju školu.”

Ove lijepe riječi predsjednice Vijeća roditelja daju nam dodatni podsticaj da još više radimo u interesu naših učenika i svih zaposlenih u školi.

Uprava škole iskazuje veliku zahvalnost spremačicama, domarima i noćnim čuvarima na nesebičnom radu koji su uložili da nakon velikih radova u školi sve prostorije budu spremne za početak nastave.

image-0-02-05-677d08267a60ab33481a4e0148007d14f78a7ddd0e1ac74b5a328ee04fd42375-V